Microblading Brows

ДО ПРОЦЕДУРИ:

Обмеження: - не вживати - каву, чай, - мінімум за дві години до початку процедури. Алкогольні напої - за добу. Виключити прийом ліків. Протипоказання: - жіночі дні << за два дні до, + цикл, + два дні після (посилене больове відчуття, + кров'яний тиск) >>; вагітність, лактація. Хвороби, при яких абсолютно протипоказаний татуаж - інсулінозалежна форма цукрового діабету, захворювання крові, погане згортання крові, важкі форми соматичних хвороб, епілепсія, бронхіальна астма, онкологічні захворювання, психічні розлади, схильність до келоїдних рубців, родимі плями в зоні робочого поля татуажу. Сезонні - грип, застуда, і інші - до одужання.

 

ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ:

 - у кабінеті косметолога, Ви в бахилах (видадуть). Всі комплектуючі - голки, капси та наконечники - одноразові - (ЇХ ЗБЕРІГАТИ НЕ ПОТРІБНО! Майстер працює тільки салонним інструментом). Знеболювання - аплікація. Під час знеболювання (30 хвилин) підбираємо / обговорюємо форму, вигин, заповнення, пігмент і його колір, відтінок. Первинне знеболювання дозволяє приглушити болюче відчуття приблизно на 30%, (потерпіти 5ть хвилин) вторинне знеболювання - 95%, тобто: - Ви щось відчуваєте / ВИ практично нічого не відчуваєте. При правильному дотриманні рекомендацій "до процедури".

 

ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ:

- легке почервоніння від виконання процедури навколо робочого поля сходить за 30 - 60 - 90 хвилин. Брови будуть досить яскраві, виразні, "свіжопофарбовані". Особливого дискомфорту це не викликає. З цього моменту відбувається процес загоєння. Правильне загоєння - запорука подальшого якісного рівня.

 

ЗАГОЄННЯ:

- з першого дня загоєння, наносимо спеціальний крем (видадуть після процедури) - зволоження шкіри від зайвого пересихання. НЕ ВАЗЕЛІН! - на 7-10 день загоєння відбувається відторгнення (лущення) травмованих ділянок (скоринки). ВАЖЛИВО! - НЕ ЗНІМАТИ, не "здирати", не "відмочувати" корочки, не "допомагати" шкірі гоїтися. До кінця сьомого дня "корочки" відійдуть повністю. Протягом усього тижня уважно доглядаємо за загоєнням. Зволожуємо кремом шкіру в міру, що б не пересихало, і не розкисало. Зазвичай це два рази на день. Вмиваємося: - обличчя не треба терти рушником, тільки сушимо паперовим рушником (серветкою), потім через п'ять хвилин наносимо крем (в міру) Рухами пальця (дотиками) по бровам, надлишки крему сушим серветкою. Після того, як зійдуть "корочки" буде здаватися, що брови світлі. Повний прояв кольору відбудеться через місяць після нанесення, коли відбудеться повне загоєння (регенерація шкІряного покрову.

gallery/космо микроблейдинг.

ОПИС ПОСЛУГИ

Мікроблейдінг  |  Microblading

- різновид татуажу, ручна техніка нанесення.

Метод нанесення застосовується для коригування форми, кольору, густоти заповнення під природний, натуральний волос - під природне зростання волосинок брів. Ідеально для людей "без брів" з втратою зростання власних волосинок брів до 100%. Повна імітація "натуральних" брів. Можливість поєднання з різними техніками нанесення.

Процедура: - співбесіда, знеболювання (20 хвилин - аплікація), обговорення форми брів, вибір кольору і відтінку пігменту (+10 хвилин) - виконання / нанесення (60 хвилин). Загальний час проведення процедури - 90 хвилин.

подождите, скоро здесь появится фото

КОРЕКЦІЯ:

- не раніше, ніж через місяць після нанесення, і не пізніше, ніж два місяці можна / потрібно провести корекцію мікроблейдінга брів. Якісно загоєні брови можуть підлягати корекції. - "Густіші хочу! Трохи ширше! Трохи темніше!" Але, на момент вибору форми, кольору, насиченості, здавалося, що - занадто широко, занадто густо і темнувато. Чому так? .. - згадайте, коли Ви побачили себе в дзеркало з новими бровами! Занадто яскраві? ... за перший тиждень загоєння, Ви звикаєте до нових брів. Загоєні брови будуть на порядок світліше, ближче до натуральних (ми ж робимо натуральні, реалістичні брови, заповнюємо і насичуємо відсутніми волосками форму, кольором коригуємо насиченість). І, то, що раніше було занадто яскраво, зараз стає бажаним.

Під час корекції мікроблейдінга брів відбувається наступне: - обговорюємо колір, форму, насиченість - визначаємо недоліки процесу загоєння - виконуємо процедуру. Загоєння (так само, як після нанесення). У підсумку, через місяць після корекції мікроблейдінга брів, Ви маєте натуральні, реалістичні, красиві брови, з правильною формою, кольором і заповненням, під натуральні волоски. 

 

 

1. FAQ

НА СКІЛЬКИ ВИСТАЧИТЬ?

Мікроблейдінг брів робиться на термін - один рік. Через рік, - форму, колір, насиченість можна змінити. Процес оновлення волосків брів - природний составний фактор організму. Вищипуванням брів і їх фарбуванням, ми досягаємо досконалої форми і кольору, гарного зовнішнього вигляду. Процедура - Мікроблейдінг дозволяє не фарбувати брови, іноді підскубувати - "бути з бровами" в будь-який час.

 

2.FAQ

СКІЛЬКИ КОШТУЄ?

- вартість послуги <<Мікроблейдінг брів>> дорівнює 1600 грн.

- вартість послуги <<Корекція мікроблейдінга брів>> (через місяць) дорівнює 600 грн.

подождите, скоро здесь появится фото
подождите, скоро здесь появится фото
подождите, скоро здесь появится фото

Переваги:

1. Вартість процедури і вартість можливої ​​корекції процедури, порівнянна з вартістю регулярної процедури фарбування і корекції брів.

2. Ваші брови завжди в порядку, тобто - немає необхідності регулярно підфарбовувати, "шукати форму і колір".

3. Мінімальна травматичність, на відміну від традиційних технік - "пудрових"; з щільним растушовуванням - механичних технік нанесення татуажу.

4. Пігмент застосовуваний при нанесенні, повністю виводимий організмом протягом 1,5 - 2 років, що виключає процедуру "виведення татуажу", на відміну від традиційного татуажу.

5. Носибельність "відразу після процедури".

6. Лояльне (естетичне) загоєння.

Зволоження, збільшення губ

Татуаж:-повіки

Татуаж:-стрілка

пропонуємо: