gallery/img5361140

::::: SunFX ::::::: моментальний загар  (спрей загар), RAPID TAN 100%, Австралія. Моментальна засмага SunFX - це пропозиція для всіх тих, хто хоче насолоджуватися гарною засмагою, зберігаючи молодість і здоров'я своєї шкіри, без ризику передчасного старіння, алергії і раку.

Засіб наноситься апаратним розпилювачем на шкіру. Лабораторія компанії SunFX розробила лосьйон, без барвників і штучних складових. Лосьйон вступає в реакцію з білками шкіри, що підвищує його інтенсивність до максимуму через 24 години і створює ефект натуральної засмаги. Однакова інтенсивність засмаги, яку ви могли б отримати протягом 10 днів на пляжі + догляд (інтенсивне зволоження шкіри).

gallery/60267ebfd3c9e9f55acaea3909e16ddf_454x302

У моменти, коли шкіра кожен день піддається впливу шкідливого ультрафіолетового випромінювання, забрудненого навколишнього середовища і сильних алергенів від косметики, SunFX робить ставку на здоров'я і найвищу технологічну чистоту своїх продуктів. Продукція заснована на натуральних органічних барвниках, забезпечуючи гарний відтінок засмаги і оптимальне здоров'я шкіри.

Перед процедурою треба провести скрабірування тіла, особливо ретельно - ороговілі ділянки шкіри, лікті, коліна, не застосовувати парфумерію (крем, духи, засоби проти виділення поту) на процедуру приходити у вільному, не облягаючому одязі. Після процедури (протягом 12 годин) бажано інтенсивно не пітніти (виключити спорт, будь-які умови, що рясно виділяють піт). Витримувати від 2 ух, до 8и годин, після - прийняти душ.

Поширені запитання

В: Чи можуть, вагітні жінки користуватися миттєвою засмагою SunFX?

- лосьйони SunFX містять повністю органічні, натуральні і гіпоалергенні інгредієнти, але, ми підтримуємо точку зору мінімізації використання будь-якої парфумерії під час вагітності. Проте, ми можемо порекомендувати створити відмінний загар, використовуючи - Summers Secret Gradual Tan!

В: Чи потрібно користуватися сонцезахисним кремом після нанесення моментальної засмаги?

- так, лосьйони SunFX не забезпечують ніякого захисту від шкідливих ультрафіолетових променів, тому рекомендується використовувати сонцезахисний крем SPF 30+, за 15 хвилин до впливу сонячних променів.

В: Як продовжити ефект засмаги SunFX?

- вам слід уникати надмірного впливу води і будь-якої форми відлущування на протязі всього терміну SunFX. Також SunFX HYDRATING TAN EXTENDER (зволожуючий лосьйон), Summers Secret Gradual Tan (поступовий набір кольору), дозволять продовжити термін насиченості відтінку.

В: Що мені робити після того, як мені нанесли моментальний загар SunFX?

- загар SunFX починає діяти (розвиватися, проявлятися) поступово, відразу після нанесення, і остаточно проявиться через 24 години. Для досягнення найкращих результатів, слід уникати протягом 3-8 годин: - відвідування сауни, баню, відпочинок на природі - фізичні вправи / потовиділення - плавання - щільний, облягаючий одяг.

В: Який одяг мені носити в день нанесення SunFX?

- рекомендується носити вільний, зручний, що не білий одяг після нанесення SunFX. Лосьйон SunFX, в більшості випадків не буде фарбувати одяг. Якщо це сталося, він добре прається. Проте, незначне фарбування може відбуватися на деяких шкіряних, акрилових або інших чутливих до фарбування тканинах.

В: Як мені підготуватися до засмаги SunFX?

- необхідно очистити тіло - усунути верхній, сухий шар ороговілої мертвої шкіри, - відлущити ваше тіло за допомогою скрабірущої речовини в момент прийняття ванни або душу. Особливо, - ліктьові і колінні зони. Це забезпечить найкращий результат. Так само не можна застосовувати дезодоранти, зволожуючі креми, і будь-які парфумерні продукти, які будуть перешкоджати ефективності проникнення SunFX в шкірний покрив (вони утворюють непроникний шар).

В: Як довго триватиме мій загар SunFX?

- в більшості випадків SunFX вистачає на 5 - 7 днів, в залежності від вашого типу шкіри і її підготовки. У деяких випадках до 10 днів. Зволожуючи шкіру SunFX HYDRATING TAN EXTENDER (лонгатор), можна значно подовжити дію SunFX.

В: Чи безпечний SunFX?

- ексклюзивне рішення SunFX вважається в усьому світі одним з кращих. Унікальне поєднання органічних, натуральних і гіпоалергенних інгредієнтів, - високоочищена вода, витяжка з цукрової тростини, косметичний дубильний агент DGA, дає чудовий результат. Продукт є унікальним, в ньому немає спиртів, масел, парфумерії, парабенів, штучних консервантів.

В: Наскільки гарні результати SunFX?

- практично на всіх типах шкіри, SunFX забезпечує вражаючу і природну засмагу. Фактично, у багатьох випадках може перевершувати вплив сонця і солярію.

В: Як мені отримати послугу SunFX?

- Ви маєте можливість записатися на послугу будь-яким із способів: за номерами телефонів нашого салону, через сайт в онлайн - кнопка [попередній запис, або:- Записатися], вибрати послугу "Моментальний загар"

В: яка ціна?

- ціна за послугу "моментальный загар" складає  550грн.  

 топ сторінка -  hifu smas ліфтинг 

Солнце для моего типа кожи очень вредно, так же как и солярий ( он вообще вреден всем) . Не могу сказать , что данную процедуру делаю постоянно, в основном перед каким- нибудь мероприятием или праздником где хочу быть самой красивой)

Юля Надежкина

Период посещения:
Январь 2018