gallery/50dccd4584af1cf7f05a9b6052ed42aa

::::: SunFX ::::::: моментальна засмага  (спрей загар), RAPID TAN 100%, Австралія. Моментальна засмага SunFX - це пропозиція для всіх тих, хто хоче насолоджуватися гарною засмагою, зберігаючи молодість і здоров'я своєї шкіри, без ризику передчасного старіння, алергії і раку.

Засіб наноситься апаратним розпилювачем на шкіру. Лабораторія компанії SunFX розробила лосьйон, без барвників і штучних складових. Лосьйон вступає в реакцію з білками шкіри, що підвищує його інтенсивність до максимуму через 24 години і створює ефект натуральної засмаги. Однакова інтенсивність засмаги, яку ви могли б отримати протягом 10 днів на пляжі + догляд (інтенсивне зволоження шкіри).

gallery/60267ebfd3c9e9f55acaea3909e16ddf_454x302

У моменти, коли шкіра кожен день піддається впливу шкідливого ультрафіолетового випромінювання, забрудненого навколишнього середовища і сильних алергенів від косметики, SunFX робить ставку на здоров'я і найвищу технологічну чистоту своїх продуктів. Продукція заснована на натуральних органічних барвниках, забезпечуючи гарний відтінок засмаги і оптимальне здоров'я шкіри.

Перед процедурою треба провести скрабірування тіла, особливо ретельно - ороговілі ділянки шкіри, лікті, коліна, не застосовувати парфумерію (крем, духи, засоби проти виділення поту) на процедуру приходити у вільному, не облягаючому одязі. Після процедури (протягом 12 годин) бажано інтенсивно не пітніти (виключити спорт, будь-які умови, що рясно виділяють піт). Витримувати від 2 ух, до 8и годин, після - прийняти душ.

Поширені запитання

В: Чи можуть, вагітні користуватися миттєвою засмагою SunFX?

- лосьйони SunFX містять повністю органічні, натуральні і гіпоалергенні інгредієнти, але, ми підтримуємо точку зору мінімізації використання будь-якої парфумерії під час вагітності. Через гормональні зміни в цей період шкіра особливо чутлива.

В: Чи потрібно користуватися сонцезахисним кремом після нанесення моментальної засмаги?

- так, лосьйони SunFX не забезпечують ніякого захисту від шкідливих ультрафіолетових променів, тому рекомендується використовувати сонцезахисний крем SPF 30+, за 15 хвилин до впливу сонячних променів.

В: Як продовжити ефект засмаги SunFX?

- вам слід уникати надмірного впливу води і будь-якої форми відлущування на протязі всього терміну SunFX. Також SunFX HYDRATING TAN EXTENDER (зволожуючий лосьйон), Summers Secret Gradual Tan (поступовий набір кольору), дозволять продовжити термін насиченості відтінку.

В: Що мені робити після того, як мені нанесли моментальний загар SunFX?

- загар SunFX починає діяти (розвиватися, проявлятися) поступово, відразу після нанесення, і остаточно проявиться через 24 години. Для досягнення найкращих результатів, слід уникати протягом 3-8 годин: - відвідування сауни, баню, відпочинок на природі - фізичні вправи / потовиділення - плавання - щільний, облягаючий одяг.

В: Який одяг мені носити в день нанесення SunFX?

- рекомендується носити вільний, зручний, що не білий одяг після нанесення SunFX. Лосьйон SunFX, в більшості випадків не буде фарбувати одяг. Якщо це сталося, він добре прається. Проте, незначне фарбування може відбуватися на деяких шкіряних, акрилових або інших чутливих до фарбування тканинах.

В: Як мені підготуватися до засмаги SunFX?

- необхідно очистити тіло - усунути верхній, сухий шар ороговілої мертвої шкіри, - відлущити ваше тіло за допомогою скрабірущої речовини в момент прийняття ванни або душу. Особливо, - ліктьові і колінні зони. Це забезпечить найкращий результат. Так само не можна застосовувати дезодоранти, зволожуючі креми, і будь-які парфумерні продукти, які будуть перешкоджати ефективності проникнення SunFX в шкірний покрив (вони утворюють непроникний шар).

В: Як довго триватиме мій загар SunFX?

- в більшості випадків SunFX вистачає на 5 - 7 днів, в залежності від вашого типу шкіри і її підготовки. У деяких випадках до 10 днів. Зволожуючи шкіру SunFX HYDRATING TAN EXTENDER (лонгатор), можна значно подовжити дію SunFX.

В: Чи безпечний SunFX?

- ексклюзивне рішення SunFX вважається в усьому світі одним з кращих. Унікальне поєднання органічних, натуральних і гіпоалергенних інгредієнтів, - високоочищена вода, витяжка з цукрової тростини, косметичний дубильний агент DGA, дає чудовий результат. Продукт є унікальним, в ньому немає спиртів, масел, парфумерії, парабенів, штучних консервантів.

В: Наскільки гарні результати SunFX?

- практично на всіх типах шкіри, SunFX забезпечує вражаючу і природну засмагу. Фактично, у багатьох випадках може перевершувати вплив сонця і солярію.

В: Як мені отримати послугу SunFX?

- Ви маєте можливість записатися на послугу будь-яким із способів: за номерами телефонів нашого салону, через сайт в онлайн - кнопка [попередній запис, або:- Записатися], вибрати послугу "Моментальний загар"

В: Яка ціна?

- ціна за послугу "моментальный загар" складає  550грн.  

 топ сторінка -  hifu smas ліфтинг 

Сонце для мого типу шкіри дуже шкідливо, так само як і солярій (він взагалі шкідливий всім). Не можу сказати, що дану процедуру роблю постійно, в основному перед яким-небудь заходом або святом де хочу бути найкрасивішою

Юля Надежкина

Період відвідування:
січень 2018

 
Моментальный загар
Группа: Общедоступная · г. Николаев
Присоединиться к группе
 

 Технічне досье DHA

Часто задавані питання.

В: Що таке Моментальна Засмага ДГА (DHA)?

- Засмага ДГА - це система, яка дозволяє за один сеанс (5 ть хвилин) придбати загар, який триває приблизно 7 днів. Це досягається розпиленням лосьйону на основі ДГА (цукрової тростини), який діє на шкіру, практично миттєво надаючи їй натуральний відтінок засмаги.

В: Що таке ДГА?

- Речовина ДГА (дігідроксіацетон) проводиться на основі цукрового очерету. Це натуральна на 100% активна речовина, абсолютно нешкідлива для шкіри, яка вже понад 50 років використовується в медицині.

В: Як ДГА діє на шкіру?

- ДГА діє на самий верхній шар шкіри (рогова оболонка, або stratum comeum), вступаючи в контакт з вільними амінокислотами протеїнів шкіри (кератин), в результаті чого відбувається природна реакція, яка надає верхньому шару шкіри відтінок засмаги без необхідності активації механізму звичайноЇ засмаги (меланін).

В: Чи може загар ДГА викликати алергічну реакцію на шкірі?

- Молекула ДГА має досить великий розмір, вона не може проникнути в глибокі шари шкіри, це гарантує безпеку речовини, так як воно має можливість діяти тільки в самих верхніх шарах шкіри.

В: Це насправді моментальний загар?

- Так. Лосьйони ДГА містять два активних компоненти:

 • речовина для моментальної засмаги, яка діє в лічені секунди, що дозволяє бачити ділянки в момент нанесення засмаги (бачити оброблені ДГА ділянки тіла).
 • речовина для реактивної засмаги, виготовлена на основі ДГА (з цукрової тростини), яка діє поступово, досягаючи максимального рівня через 24 години після нанесення.

В: Скільки часу протримається загар?

- Засмага тримається на шкірі в середньому від 5 до 10 днів. Такі фактори, як тип шкіри, щоденна активність і способи догляду за шкірою, впливають на тривалість засмаги у різних людей.

В: Чому засмага тримається від 5 до 10 днів?

- Пігменти засмаги знаходяться в зовнішньому шарі шкіри (stratum comeum). Клітини, з яких складається цей шар шкіри, так звані корнеоцити, - омертвілі, і вони оновлюються з різною швидкістю, яка залежить від швидкості відлущування шкіри і зовнішніх стимулів, що призводить до видалення верхніх шарів клітин. Оновлення цього шару шкіри відбувається з періодичністю приблизно від 5 до 10 днів. Під час цього процесу зникає загар.

В: Чому у деяких людей засмага тримається менше часу?

- Тривалість засмаги може варіюватися з різних причин: тип шкіри і спосіб життя кожної людини можуть значно змінити час тривалості засмаги. Наведемо приклад: застосування продуктів для зняття макіяжу з неадекватним рівнем кислотності або з вмістом миючих засобів призводить до більш швидкого, ніж зазвичай, зникнення засмаги.

В: Чи є люди, шкіра яких не реагує на ДГА?

- За статистикою 1 з 10000 людина не реагує на ДГА, і його застосування не дає рівний відтінок засмаги. Причини цього точно не відомі.

В: Чи потрібно захищати волосся під час сеансу?

- Ні. ДГА не викликає реакції при контакті з волоссям або волосяними покривами тіла, і тому не потрібно ніяких запобіжних заходів, на відміну від звичайних засобів для автозасмаги.

В: Чи забруднюється одяг?

- ДГА не забруднює одяг, так як він не є ні фарбою, ні засобом для макіяжу. Однак, протягом декількох годин після нанесення невеликі частинки ДГА можуть залишитися на одязі. Ця речовина повністю розчиняється у воді, тому вона  легко видаляється з натуральних волокон, наприклад, таких, як бавовна.

В: Чи є у ДГА запах?

- Ні. Розчин не містить ароматичних добавок і не володіє неприємним запахом, який ми зазвичай асоціюємо з кремами для автозасмаги. На відміну від інших засобів, лосьйони ДГА не мають запаху.

В: Скільки сеансів необхідно для інтенсивного відтінку засмаги?

- Всього за один сеанс можна придбати відтінок засмаги будь-якої бажаної інтенсивності (в залежності від типу застосовуваного лосьйону і відтінку шкіри).

В: Скільки часу триває один сеанс?

- Сеанс нанесення триває 5 - 10 хвилин, в залежності від ділянки тіла, і немає необхідності особливого сушіння, завдяки тому, що гаряче повітря і мікропульверізація гарантують негайне висихання лосьйону ДГА.

В: З якою частотою можна проводити сеанси?

- Рекомендуємо один сеанс кожні 7-10 днів. Можна проводити стільки сеансів, скільки забажаєте, однак, перед кожним сеансом бажано проводити ексфоліацію (скрабіювання) шкіри для видалення відмерлих клітин.

В: Чому загар в автоматичній кабіні не дає таких високих результатів?

На сьогоднішній день автоматична пульверизація ДГА в вертикальних кабінах все ще має деякі недоліки:

  1.

  2.


  • фіксовані інжектори не можуть пристосуватися до різних морфологічних характеристик клієнтів (висота, об'єм тіла,), до їх позициції, рухам, коли вони знаходяться всередині кабіни,
  • так званий "душ ДГА", який виробляє кабіна, залишає плями на тих ділянках, де засмага не повинна залишатися (долоні, нігті і т.д.),
  • не рекомендується вдихання ДГА в закритому просторі в зайвих кількостях,
  • немає можливості контролювати якість і рівномірність нанесення засмаги.

  На відміну від засмаги в кабіні, переваги ручного нанесення ДГА за допомогою пульверизації - це контроль і точність. Деякі частини тіла (наприклад, долоні і ступні) не повинні покриватися, а такі ділянки, як ліктьові і колінні згини, вимагають дещо відмінної манери нанесення лосьйону. У кабінах з системою "душа ДГА" неможливо забезпечити контроль за цими та іншими факторами, і на шкірі можуть з'являтися плями або занадто світла пігментація. Крім того, використання ручної мікропульверізаціі дозволяє виробляти різноманітні сеанси засмаги, застосовуючи його не тільки цілком на всьому тілі, а й на окремих його ділянках: обличчі, ногах, торсі і т.д.

  В: Чим можна пояснити погані результати процедур для засмаги із застосуванням компресора і аерографа?

  - Аерографи і компресори спочатку були створені для забарвлення нігтів, малюнків по тілу, і їх застосування для нанесення засмаги ДГА не зовсім адекватно, так як вони виробляють пульверизацію під занадто сильним тиском і дуже вузьким струменем. При розпилюванні великої кількості продукту з великої відстані і під сильним тиском аерографи бруднять стіни і витрачають багато продукту даремно. Вони не мають функцію сушки, і надлишок продукту забруднює одяг і засмага не виходить рівномірною. Це були найперші апарати для нанесення засмаги ДГА, і на сьогоднішній день вони абсолютно застаріли через свою низьку ефективність.

  В: Чим технологія нанесення ДГА відрізняється від систем "компресор + аерограф?

  - Апарати для нанесення ДГА були розроблені спеціально для нанесення засмаги ДГА за унікальною технологією. До складу цієї технології входять такі нові елементи, як турбіна пульверизації з великим об'ємом повітря і низьким тиском, розпилювачі панорамної мікропульверізаціі, система сушки гарячим повітрям, що в поєднанні з лосьйонами ДГА дозволяє зробити сеанси засмаги короткими і приємними, забезпечуючи рівномірний і тривалий загар натурального відтінку .

  В: Чим відрізняється лосьйон ДГА від інших препаратів (аналогів)?

  - Найголовніший секрет лосьйонів ДГА - в тому, що вони надають шкірі абсолютно натуральний відтінок засмаги, саме той, який кожна людина набуває природним чином, а потім загар зникає рівномірно і поступово. Всі лосьйони ДГА мають унікальну формулу, на розробку яких пішли роки, перш ніж був досягнутий результат, який гарантує рівномірність засмаги, його нешкідливість, і зволоження шкіри. Всі інші (аналоги) лосьйони є комбінацією макіяжу і ДГА, в результаті чого вони липнуть, сохнуть не рівномірно, сильно забруднюють тканини і залишають плями на шкірі.

  В: Чому лосьйони ДГА виробляють з декількома різними формулами?

  - Існує кілька різних лосьйонів з особливою формулою для кожного типу шкіри: лосьйон для світлої шкіри, лосьйон для шкіри середнього відтінку і лосьйон для темної шкіри. Також виробляють так звані Rapid ( "двох годинної витримки" або - універсальний). Кожен тип шкіри вимагає спеціального догляду. Основна відмінність - концентрація ДГА в кожному лосьоні: - 7%, 9%, 12%. / Від світлої до темної /.

  В: Я чув, що лосьйон ДГА трохи сушить шкіру. Це правда?

  - Ні. Лосьйони ДГА збагачені ретинолом (вітамін А), і алое вера (природний зволожувач шкіри, який вилучають з кактусових), які живлять і пом'якшують шкіру весь час, поки на ній зберігається загар.

  В: Якщо ДГА виготовлений на основі цукру, чи може він викликати реакцію у хворих на діабет?

  - Ні. ДГА є екстракт цукрового очерету, але це продукт для зовнішнього використання, який не проникає всередину і не може потрапити в кров.

  В: Коли я загораю, то у мене з'являється багато веснянок і плям. При засмазі ДГА відбудеться те ж саме?

  - ДГА не активує розміщений в шкірі меланін, тому його застосування не викликає появ плям або веснянок.

  В: Як впливає загар на плями на шкірі?

  - Різні відтінки шкіри на одному або іншому її ділянці, будь то темні або світлі плями, не «замаскує" після застосування ДГА. Лосьйон ДГА - це не макіяж і не фарба. Шкіра покривається загаром так, як би вона засмагла під сонцем, з усіма її різними ділянками пігментації, і темні плями не збільшать своєю інтенсивністю.

  В: Якщо нанести загар на світлі плями на шкірі, чи можна замаскувати різницю відтінків?

  - Світлі плями на шкірі свідчать про нестачу меланіну, і тому вони не реагують на сонячні промені, завжди зберігаючи блідого відтінку. Однак, ці плями зреагують на ДГА, так як ця речовина діє на зовнішню оболонку шкіри (самий поверхневий шар). Хоча і неможливо досягти абсолютно однакового відтінку загара на всій шкірі, ділянки зі світлими плямами покриються легким загаром, забезпечуючи ефект "розмитості".

  В: Яку реакцію на шкірі викличе загар у хворих на псоріаз, з екземою і т.д.?

  - Псоріаз і екземи є невеликі ділянки грубої шкіри. Коли речовина розпорошується на цих ділянках, загар на них зникне швидше через прискорене відлущування клітин.

  В: Чи можуть вагітні жінки користуватися ДГА?

  - Так, як правило, немає ніякої небезпеки ні для здоров'я матері, ні для здоров'я плоду. У будь-якому випадку, завжди рекомендується перед сеансом зробити пробу на невеликій ділянці шкіри, так як у вагітних жінок процес обміну речовин може дещо змінитися, викликаючи підвищену чутливість до певних продуктів.

  В: Чи можуть жінки використовувати ДГА під час годування грудьми?


  3.

  -Так, хоча і не рекомендується розпорошувати продукт на область грудей, так як це може злегка змінити смак грудного молока і викликати відторгнення у немовляти.

  В: Які переваги засмаги ДГА?

  • Натуральна на 100%, здорова альтернатива звичайному загару.
  • Швидко і надійно.
  • Шкіра набуває золотистий відтінок кориці без необхідності піддавати її шкідливої ​​дії ультрафіолетових променів сонця.
  • Ідеальний для спеціальних випадків.
  • Дополнякт і удосконалює вже існуючий загар.
  • Чи не липне і наноситься рівномірно.
  • Засмага зникає природним чином, поступово, у міру того, як оновлюється шкіра.
  • Відсутність запаху.
  • Доступна ціна.

  В: Що необхідно для підготовки перед сеансом засмаги?

  - Перед розпиленням продукту необхідно провести ретельну ексфоліацію шкіри, приділяючи особливу увагу ступень ніг, ліктів і колін.

  Таким чином видаляються омертвілі клітини шкіри, і можна бути впевненим в тому, що верхній сло шкіри став однорідним, рівномірним і готовий до процедури. Шкіра повинна бути чистою, без попередньо нанесених на неї кремів, духів, дезодорантів або маіяжа. Рекомендується не надягати облягаючий одяг в день сеансу, чоби уникнути тісного контакту з тканиною.

  В: Чи потрібно прикривати волосся і брови?

  - Немає необхідності прикривати ні волосся, ні рот, ні очі, так як лосьйон ДГА є 100% натуральним речовиною і не містить макіяжу. ДГА не вступає в реакцію з волоссям або волосяними покривами шкіри, і тому їх відтінок не зміниться.

  В: Що потрібно робити після сеансу?

  - Протягом 8 годин після нанесення засмаги, не можна: приймати душ, мочити шкіру, наносити будь-який крем, макіяж, духи, потрібно уникати видів діяльності, що викликають надмірне потовиділення. Після закінчення цього часу, перед тим, як виконати будь-яку з вище перерахованих процедур, необхідно прийняти душ.

  В: Порадьте, як довше підтримати інтенсивний відтінок засмаги.-Щодня зволожувати шкіру.

  • Чи не робити пілінг або ексфоліацію шкіри.
  • Використовувати м'які гелі для душу, з нейтральним лужним балансом.
  • Сушити шкіру, не розтираючи її рушником.
  • Не застосовувати препарат агресивні продукти для зняття макіяжу.
  • Уникати тривалих купань в морі, або водоймах з обробленою водою (басейни, сауни, і т.д.)

  В: Чи зможу я, засмагати на сонці після сеансу засмаги ДГА?

  - Так, ви можете спокійно засмагати після мінімум 6-8 годин з того моменту, як ви прийняли перший душ, щоб видалити надлишки лосьйону для засмаги. У будь-якому випадку, пам'ятайте, що засмага ДГА не захищає вас від сонячної радіації, так як він не активує виділення меланіну, і тому неодмінно потрібно використовувати захисний крем, який ви зазвичай застосовуєте.

  В: Чи змінюється відтінок засмаги після купання в морі, або в басейні?

  - Морська сіль і хлор. Який додають воду в басейнах, можуть змінити відтінок шкіри, придбаний після засмаги ДГА. Для того, що б продовжити термін дії засмаги, уникайте тривалих купань.

  В: Чи можна наносити креми і макіяж після сеансу засмаги?

  - Ні, поки не пройшло мінімум 6-8 годин після процедури нанесення ДГА.

  Потім потрібно спочатку прийняти душ, щоб видалити можливі надлишки лосьйону. Чи не протипоказано нанесення туші для вій, і губної помади. Після 6-8 годин, і після першого душа можна наносити макіяж як зазвичай.

  В: Чи можу я видаляти макіяж звичайним способом?

  - Уникайте застосування агресивних засобів для зняття макіяжу, так як вони очищають шкіру в її глибоких шарах і можуть стимулювати оновлення клітин, таким чином прискорюючи зникнення засмаги. Ми рекомендуємо м'які очисники (без AHA кислот), наприклад: пінка-очищувач Mesaltera, яка зволожує, ефективно пом'якшує, і очищає шкіру обличчя. Його формула, пінна консистенція з нейтральним лужним балансом прекрасно підходить для щоденного очищення шкіри обличчя.

  В: Якщо відтінок засмаги здасться мені дуже світлим, чи можу я повторити процедуру?

  - Якщо через 24 години після процедури ви побачите, що відтінок засмаги не такий темний, як ви цього бажаєте, можна провести ще один сеанс засмаги. Якщо пройшло більше ніж 24 години, процедуру краще не повторювати, поки не зійде загар від попереднього сеансу.

  В: Чи змінюється відтінок засмаги від використання парфумів або туалетної води?

  - Так, і тому не рекомендується застосовувати дані продукти в прямому контакті зі шкірою, так як міститься в них алкоголь може змінити відтінок засмаги.

  В: Якщо я активно займаюся спортом, чи може піт вплинути на відтінок засмаги?

  - Якщо виділення поту досить інтенсивне, то можна спостерігати невеликі зміни у відтінку засмаги, так як на тих ділянках шкіри, де потовиділення сильніше, клітини шкіри, піддані процедурі засмаги, видаляються більш інтенсивно.