gallery/26135_6023-bearbeitet_ml
gallery/ромашка

Автоматичний, безшумний, безпечний прокол мочок вушок дитині, віком від 1 місяця, до 9 років.

gallery/7512.6284
gallery/7511.6153

 Меню Естетика

Розроблено спеціально для меленької дитячої мочки вушка. Виключає задирки від ворота або манжетів одягу.

Великий асортимент вибору сережок найкращої якості від американського виробника. Замовляйте на сайті, вибирайте те, що подобається саме Вам, або вашій дитині.

Повністю стерильний комплект, що виключає забруднення в процесі, та до процедури. Для кожної сережки окрема касета в стерильній упаковці.

 Чому ми обираємо SYSTEM75 від STUDEX?

gallery/принт 001

Тому, що Система 75 від компанії Стадекс, це розробка справжніх фахівців в області пірсингу і проколу, тим паче, в області проколу вушок малюкам в такому ранньому віці. Пристрій дозволяє полегшити хід проведення процедури, мінімізувати ризики, полегшити загоєння. На сьогоднішній день, це самий прогресивний пристрій, якому немає рівних, серед доступних.

Проколювали вушка донечці (їй 9 місяців). В салоні усі дуже ввічливі та уважні, усе дуже детально розповіли та показали, заспокоїли на 100%. Майстер одразу знайшла контакт з дитиною, донечка навіть не зрозуміла, що відбулось,ми дуже задоволені процедурою і рекомендуватимемо друзям та знайомим!

Марія

Період відвідування:
Серпень 2018

... проколювали дитині вушка, - сім місяців. Сподобалося, рекомендую. Тепер ми з сережками!

ЄвгенІя

ПерІод відвідування:
Червень 2018

ЗАПИТАННЯ

 

1. FAQ

- СКАЖІТЬ, ТУТ ПРОКОЛЮЮТЬ ВУШКА ДІТЯМ?  

 - так, звичайно, спеціальною системою безпечного проколу мочок вушок для дітей, вона спочатку розроблялася для безпечного і безболісного проколювання. Голкові частина сережки-голки має діаметр 0,9 мм і спеціальну заточку. Все це забезпечує значне скорочення больових відчуттів. Картридж з сережкою-голкою сконструйований так, що ні сережка-голка, ні застібка не мають контакту з інструментом.

Картридж з сережкою-голкою добре видно і в пластиковому прозорому контейнері, і після його зняття. В процесі проколювання виключений «промах». Прокол відбувається точно в намічене місце. Це дуже важливо. Так, як дитяча мочка ще не сформована, тоненька, і маленька, дуже важливо провести точний прокол, щоб з ростом дитини, не стався зсув проколу. Інструмент практично не нагадує «пістолет», прокол відбувається безшумно. Всі ці фактори дозволяють без жодних проблем проколювати вуха дітям.

Застібка сережки-голки закривається так, що повністю виключається «затиск» мочки вуха. Так само, довжина гвоздика розрахована на дітей віком від 0 до 1 року - не дотягується до шкіри голови за вушком і не дряпає шкіру. Це означає, що процес загоєння відбувається без проблем. Сережки-голки мають сучасний дизайн, тому в подальшому можуть бути використані як звичайна прикраса. Виготовлені з високоякісної хірургічної сталі, з золотим покриттям і без. Сережки-голки Системи-75 мають вставки кристалів Сваровські, кришталю, і циркону, що робить їх більш витонченими і довговічними.

 

2. FAQ

ДОБРЕ, ОСЬ, МИ ПРОКОЛИМО ДИТИНІ, ​​ВУШКА, І, ЯК ДОГЛЯДАТИ ПОТІМ, ЧИМ ОБРОБЛЯТИ?

 - найголовніше - чистота. Мочити можна (в міру), - не менше двох тижнів виключити баню, пляж, і подібне. Щодня обробляємо Перекисом водню, або Хлоргексидину, протягом двох тижнів, рясно набираємо розчин в ватний диск (рясно змочений), диском обіймаємо мочку з двох сторін, і тримаємо хвилину, так, що б добре промокло, проникло в канал, (нейтралізувати сукровицю) спостерігаємо за проколом протягом місяця (до трьох місяців), помітили почервоніння, будь - які зміни - (без самодіяльності) - передзвоніть нам, проконсультуйтеся. Заживає місяць, остаточне формування каналу - до кінця третього місяця, тобто, замінити сережки-голки на будь - які інші - не раніше ніж через три місяці. - якщо з'являються будь - які питання, що - то не зрозуміло - телефонуйте нам: +380634388871

 

3. FAQ

- І, ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ, ЯК МЕНІ ДИТИНУ ПРИМУСИТИ, ВОНА Ж НЕ РОЗУМІЄ, ЩО ЦЕ ЇЙ ПОТРІБНО?  

 - нікого змушувати не потрібно. Досить просто при спілкуванні з дитиною пояснити, для чого і навіщо це робити. Можливо навіть кілька разів зайти до нас, "погуляти", познайомити дитину з обстановкою, показати Їй сережки, вразити. Якщо дитина не буде відчувати загроз і небезпеки від оточення, вона буде довіряти, і процедура пройде без потрясінь.  - справа в тому, що діти в малому віці прекрасно відчувають свою матір, і близьких - бабусь, тат, тому, для початку самі дорослі повинні зуміти спокійно пройти поріг хвилювання, тобто - особливо хвильованих батьків просто з собою не брати.

 

4. FAQ

- МИ ГОТОВІ, ЩО НАМ РОБИТИ?  

1. Записатися в салон на певні години, і день (пам'ятаєте режим дня дитини?)

2. Перед прийомом, з Вами (і з дитиною) поспілкується фахівець. (Він повинен налаштуватися на темперамент дитини)

3. До кабінету піде один дорослий (з дитиною), іноді ми дозволяємо маму і тата. Бабусі і дідусі, за рідкісним винятком (коли відсутні батьки). 

4. Перед походом в кабінет - одягнете бахіли (видадуть).

5. Після процедури: - Вам розкажуть про догляд загоєння. Дитині - нагорода (знак уваги) - Lolli Pops, (кому не можна Lolli Pops - фірмовий прапорець).

6. В цей час "група підтримки" допиває каву або чай в місці очікування, для гостей. Для годуючих мам! - якщо на момент, або - до процедури, або після, потрібно місце для годування малюка, повідомте нам, - у нас місця достатньо (надамо).

Для зручності:- Ви маєте можливість зарезервувати бажану модель сережок безпосередньо на момент запису. Для цього Вам потрібно повідомити нам код моделі сережок по телефону, або, прописати в полі КОМЕНТАР, в сервісі онлайн запису. Ми забронюємо Ваше замовлення без попередньої оплати.


Сережки дуже хорошої якості, тому ними можна користуватися і після загоєння, як якісною прикрасою, і не тільки для донечок, але й для їх красивих мам.

  Серія - Стандарт. Ціна разом за послугу з сережками (пара/комплект) -  

   590грн.  

  Обмежена серія. Ціна разом за послугу з сережками (пара/комплект) -  

   630грн. 

"Срібляста  Лаванда" 

Квітка - пелюстки світло-лілові, серединка - прозора / скло, медична сталь без покриття.

"Небесна  Блакитна"

Квітка - пелюстки райдужні, серединка - блакитна / скло, медична сталь із золотим покриттям.

Пропонуємо також:

Depegmentor R+M

RAPID TAN

Microblading Brows

  3

  6

  2

  5 

  6

  5

  6

  7

   2  

  5

  7

  4

  0  

Для коментарів: