BODY SLIM MAX

 

 

BODY SLIM MAX, це: - новітній, потужний, ще більш ефективний апарат для корекції фігури. З його допомогою ми зможемо позбавити Вас від небажаних жирових відкладень, проявів целюліту; підвищити щільність шкіри на будь-якій ділянці тіла, позбутися від дрібних зморшок, значно зменшити глибокі; поліпшити кровообіг і лімфовідтік.

gallery/kosmo-salon

Чому ми обрали саме BODY SLIM MAX? 

  • безболісність і неінвазивність,                   
  • висока результативність,
  • відсутність терміну реабілітації,
  • видимий результат з першої процедури
gallery/t6qav8vztqhuwvhjpo164obfyu

Понад 100 (обличчя + тіло) попередньо встановлених програм забезпечують просте і зручне використання для отримання чудових результатів за рішенням естетичних проблем. Гармонія комбінацій мульти - технологій для схуднення, підтяжки, зміцнення, зменшення целюліту, лікування та ліквідації жиру.

Радіочастотний ліфтинг (RF), ультразвукова кавітація, вакумна терапія, а також інтенсивна світлодіодна терапія "холодний лазер"

В апараті BODY SLIM MAX застосовується технологія контрольованого радіочастотного ліфтингу по тілу та обличчу, яка забезпечує натяг шкіри, підтягує її, зменьшує та усуває зморшки, робить тіло більш пружним та привабливим.

"Холодний лазер"  сприяє усуненню целюліту, омолоджує шкіру, зменшує шрами, стимулює синтез колагену, блокує його руйнування, попереджає старіння тканин, покращує кровообіг і лімфодренаж. Довжина хвилі світловипромінюючих діодів: 620 - 670нм

ПОКАЗАННЯ

• Неінвазивне зменшення жиру • Колагенове ремоделювання, технологія зміни глибини RF - FAD • Зменшення целюліту • Підтяжка шкіри • Звуження пір і зменшення зморшок • Покращення кольору і текстури шкіри • Покращення здоров'я шкіри за рахунок поліпшення течії крові • Зменшення набряку і проблемної циркуляції лімфи • Зміцнення шкіри • Вирівнювання рельєфу тіла • Підвищення еластичності сполучних тканин • Мікро-стимуляція судинної та лімфатичної систем • Зменьшення набряку • Стимуляція клітиного метаболізму

Кавітація: коли це потрібно:
жирові відкладення в будь-яких зонах тіла (талія, живіт, боки, сідниці, стегна, спина, руки, обличчя).
виражений целюліт
жировики

Кавітація: протипоказання
вагітність, лактація; неполадки в імунній системі; патологія печінки (гепатит, цироз, гепатоцелюлярна недостатність);
ниркова недостатність;
онкозахворювання;
наявність цукрового діабету;
гостра алергічна реакція;
остеопороз;
патологія серцево-судинної системи (порок серця, кардіальна недостатність);                                        наявність кардіостимулятора
пахова грижа, грижа білої лінії живота;
загострення захворювання (будь-якого);
порушення цілісності шкірних покривів в зоні впливу апарату;
наявність протезів або інших металевих предметів на участк, де проводиться процедура.

Метод кавітації: - це один з безболісних методів безопераційного усунення жирових відкладень, боротьби з целюлітом.

 Радіохвильовиїй ліфтинг
RF імпульси, проходячи через тканини зустрічаючи опір, викликають розігрів тканинних структур (колагену та еластину) до 40-42С. Білок згортається і твердне при термічному впливі. Молекули колагену згортаються в щільні спиралі, забезпечуючи шкірі потужний ліфтинг-ефект. Запускається процес ліполізу, жир розщеплюється на жирні кислоти і гліцерин. Продукти розпаду легко виводяться організмом.                                                                                                               

Показання до процедури:

обличчя: - "в'янення шкіри", Птоз (опущення) тканин обличчя; "Брилі" - обвисання ділянки шкіри, які змінюють овал обличчя. "Гусячі лапки"; мімічні зморшки на лобі; області носогубного трикутника; шрами після вугрової хвороби; фотостаріння.                                            

тіло: жирові відкладення в проблемних зонах; целюліт; розтяжки; втрата пружності шкіри; обвисання шкіри в проблемних місцях; фотостаріння.

Протипоказання до застосування RF: - вагітність на будь-якому терміні; червоний вовчак; склеродермія; вірусні інфекції; гіпертонія у важкій формі; наявність силікону або свіжих рубців в зоні впливу; гостра стадія розацеЇ, шкірні хронічні захворювання.

Результати: - після першого сеансу, буде видно значні позитивні зміни, які посиляться після ще кількох процедур. Всього буде потрібно 6 - 12 сеансів. Ефект омолодження буде наростати протягом півроку, після закінчення повного курсу процедур. тіло стає більш підтягнутим і пружним, шкіра - щільна і рівна, поліпшується чіткість контурів. Результат протримається два - три роки, за умови правильного харчування, та ритму життя.

Рекомендації: - перед процедурою, зняти предмети з металу і контактні лінзи. Не засмагати протягом трьох днів після RF впливу.
Не можна проводити в той же день в області впливу RF якісь інші процедури. Не можна дряпати, терти, оброблені ділянки шкіри.

Переваги:
підходить для будь-якого віку; 20 - 30 хвилин на процедуру RF; - контрольована процедура; розгладження шкіри і м'язів, безболісність; не залишається синців, не потребує підготовчого периоду.

20 хвилин кавітації + 20 хвилин RF + 20 хвилин легкого вакуму

після                                    до

після    

до

test

kosmo&salon

kosmo&salon

бедра,

ягодиці

30-40

15-20

хвилин

30-40

хвилин

40-50%

100-

3000мс

живіт

30-50

15-20

хвилин

20-30

хвилин

40-50%

100-

3000мс

спина, декольте

20-40

20-30

хвилин

20-30

хвилин

20-30%

100-

3000мс

руки або 

ноги

20-40

10-15

хвилин

15-20

хвилин

20-30%

100-

3000 мс

режим

зона

тіла

RF

%

кавітація

час

сила

вакуму

частота

вакуму

На вибір: целюліт, дренаж, зморшки, підтяжка шкіри

Таблиця параметрів: - вакум + роліки + RF +  LED + пресотерапія

30-45

хвилин

30-50%

залежно від зон впливу

пресотерапія / лімфодренаж

сеанс

Курс процедур: 8-10 сеансів з перервою 4-7 днів. Курс може займати 2,5-3 місяці. Після проходження повного курсу процедур рекомендується проводити підтримуючі процедури протягом року - 1 раз на місяць.*

*Кількість процедур може залежати від стану ступеня ожиріння тіла, або від бажання обмежити вагу тіла.

+

Зони

Вибір зон

Ціна/послуга

Знижка

1+2+3

Знижка

1+2

Знижка

1+3

Знижка

2+3

Назва

грн.

-20%

-15%

-15%

-15%

1

Ноги, ягодиці

600

+

+

+

2

Живіт, спина

600

+

+

+

3

Руки

400

+

+

+

Час на послугу. (годин)

2

3

2,5

2,5

2,5

Ціна на послугу, таблиця - розрахунок

1. Обрати потрібну зону

2. Додати зону на вибір, якщо потрібно

3. Визначити розрахунок, та зателефонувати для запису